Fun Factory DUKE vibrátor - masáž prostaty

Sexuální hračka Fun Factory DUKE, vibrační Butt Plug zacílený na masáž prostaty ti přináší 2 hračky v jednom a rozmazlení s 5 vibračními módy. Navíc je hračka stvořena i pro společné milostné hrátky.

za 3-5 dní u vás
Kód: 60
Značka: Fun Factory
2 080 Kč
Kategorie: Jsem Bůh
Záruka: 2 roky
vodotěsnost: 100%
materiál: 100% lékařský silikon
flexibilita: 100%
vibrační módy: 5
délka: 16,7 cm
průměr: 3,7 cm
Duke
ZDARMAZDARMA

Dopřejte si anální hrátky a zároveň pečujte o své zdraví s vibrační anální hračkou Fun Factory DUKE.

Věděli jste, že pár centimetrů po vstupu do konečníku, které vám při hraní a masáži přinášejí prožitky, se zakřivují směrem zpět k ocasní kosti? Proto je sexuální pomůcka Fun Factory DUKE navržena s křivkou směřující dozadu: nárazy v horní části konečníku zasáhnou prostatu, zatímco toto zakřivené prodloužení vám dává pocit plnosti, který je přizpůsoben vaší anatomii. Tento naklon hlouběji k prostatě, vám přínáší plnější orgasmy.

A navíc extra část vibruje přesně v místech, kde je nejvíce nervových zakončení. Tím je tato hračka pro vás vyšší level Butt toy.

Viberte si dle dostupnosti svůj odstín v zelené nebo černé barvě.

 

Nabíjení:

Inovativní technologie dobíjení Click'n'Charge. Před prvním použitím hračku zcela nabijte! Akumulátor tím získá maximální životnost a výdrž. První proces nabíjení může trvat až 12 hodin.

 

Pro péči a dlouhodobou výdrž vaší sexuální hračky v lepší kondici doporučuji desinfekci Fun Factory SexToy Cleaner. U ní naleznete i správný návod pro čištění vaší sexuální hračky.