Enough of just reading about anal play?

Chcete si začít více užívat anální hrátky?

Začínáte s análními hrátky? V tomto článku přinášíme pár tipů.

 

A chcete si užívat a zároveň pečovat o své zdraví?

 

Představujeme novou hračku Fun Factory DUKE zacílenou na masáž prostaty a dosažení vyššího levku mužského orgasmu P bodu.

 

 

Vibrační Butt Plug na prostatu vám přináší 2 hračky v jednom s 5 vibračními módy.

 

Začínáte s analání hrátkami?

 

Tak pro vás mám několik tipů do začátku:

  • Pokud jste připraveni na tento sexuální level-up, lépe se uvolníte. Popřejte si relax ve vaně, dobře se očistěte a případně si připravte Fun Factory lubrikační gel.
  • Před i po použití svou hračku dobře umyjte šetrným prostředkem a následně nastříkejte, třeba přípravkem Fun Factory Cleaner a za pár minut opláchtěve vodu a otřete.
  • Doporučuji hračku určité značky čistit nebo používat s přípravky té stejné značky. Takto máte jistotu, že vám hračka déle vydrží, protože to mají společně lépe otestované.
  • Zkuste se nejprve připravit s menším kolíčkem pro uvolnění vstupu do análního otvoru, než budete dobře připravení na anální hračku větších rozměrů.
  • Mějte na paměti, že hračky pro anální hrátky mají vždy pevné, větší zakončení. Je to z bezpečnostního hlediska, aby vám hračka nemohla proniknout hlouběji nebo ji stahy střev samovolně nevtáhly dále, kde by vám mohla uvíznout.

 

Pojďme se podívat na to, co je právě na této vibrační hračce tak "SPECIAL"?

Věděli jste, že pár centimetrů po vstupu do konečníku, které vám při dotecích přinášejí prožitky, se zakřivují směrem zpět k ocasní kosti? Proto je sexuální pomůcka FunFactory DUKE navržena s křivkou směřující dozadu: nárazy v horní části konečníku zasáhnou prostatu, zatímco toto zakřivené prodloužení vám dává pocit plnosti, který je přizpůsoben vaší anatomii. Také pomůcku nakloní hlouběji k prostatě, což vám přínáší plnější orgasmy. A navíc extra část vibruje přesně v místech, kde je nejvíce nervových zakončení Tím je tato hračka pro vás vyšší level Butt toy.

 

 

 

Může se používat i při hrátkách s partnerkou/ partnerem?

To rozhodně, tohle doporučujeme. Tento vibrátor prostaty je příjemný a pružný zároveň. Takže při používání s ním můžete snadno manipulovat i otáčet, tak jak spolu při hrátkách měníte polohy.

 

Tak co, jste připravení, tak jen stačí kliknou sem a objednat si Fun Factory DUKE nebo jinou svou pravou pomůcku pro anální hrátky.

 

Have a lot of FUN ;)

 

Andrea Sofie

 
Zpět do obchodu