Gballs2 App vibrační Venušiny kuličky

Návod k použití Venušiných kuliček - Gballs vibrační Venušiny kuličky značky FT London/ Gvibe

Potřebuješ stáhnout aplikaci. Jak na to:

Stáhni si do svého chytrého telefonu aplikaci pro platformu iOS nebo Android Magic Kegel. Pro snadnější vyhledávání ti poslouží anglický návod, protože v něm je QR kód, který ti apku pomůže rychleji najít.

Po zapnutí následuj pokyny, jsou v angličtině, až k registraci a osobnímu nastavení aplikace. Pokud není angličtina tvoje silná stránka, tak mi dej vědět, ráda ti při nastavení aplikace s kuličkama budu pomáhat. Spolu to zvládneme a stojí to pak za to :)

A teď jdeme na kuličky:

Kuličky po vybalení potřebuješ nejprve nabít s originál nabíjecím kabelem, který je součástí balení. Napoprvé se mohou kuličky nabíjet až 3 hodiny.

 

Propojení kuliček s aplikací:

Na kuličkách zmáčkněte tlačítko, které prosvětlovalo při nabíjení. LED osvětlení tlačítka se spustí a měli byste cítit vibraci kuliček v některém z módů. Propojte kuličky s aplikací přes Bluetooth. Jste připravena na své Workout v rámci #SexFitnessCouchingu.

Aplikace ti pomáhá jako tvůj trenér, pomůže cvičit s tebou a pomůže ti cvičit pravidelně. Zaznamenává tvé cvičení do stattistik a tak tě motivuje k dalším výkonům. Podporuješ tím své zdraví jako prevenci inkontinence. Prokrvuješ svaly pánevního dna a tím zajišťuješ jejich elasticitu a stahy. Elastičnost tvého pánevního dna ti pomůže připravit se lépe na porod. Také snadněji prožívat orgasmus a tím si dopřávat lepší prožitky i stát lepší milenkou, protože i partner bude více cítit tvé stahy při vyvrcholení. Dopřáváte si tak vzájemně lepších společných prožitků.

Jak začít posilovat pánevní dno:

Pokud jsi ještě nikdy necvičila s kuličkami, nejprve si vysvětlíme jak na to. Budeš potřebovat trochu lubrikačního gelu na vodní bázi, můžeš si ho objednat taky z našeho e-shopu. Najdi si pohodlnou pozici, kde si následně můžeš zapnuté kuličky lehce zasunout dovnitř. Mnoho žen to zvládá nejlépe v pozici v leže na zádech se nebo ve stoje s jednou nohou lehce opřenou výše. Po zavedení můžeš začít posilovat. Apka tě bude navádět na stažení a uvolnění svalů pánevního dna v určitých intervalech.

Cvičení jse doporučuje provádět 2x týdně 1-3 hodiny. Doporučuje se cvičit například při uklízení nebo lehčích sportovních aktivitách. Zkrátka v pohybu, aby tvá vagína mohla kuličky udržovat s větším náporem.

 

Objednat si své kuličky můžeš kliknutím zde :)

Enjoy your Goddess Fitness Training ;)

 

Zpět do obchodu