Girls' Shopping Guide: Jak si vybrat první pomůcku - Venušiny kuličky

"Must have" každé slečny a ženy jsou Venušiny kuličky, neboli Geisha balls.
To je to, co už ti dávno měl říct tvůj gynekolog. A pokud to tak neučinil, tak to v zájmu ženskosti napravuji :D

Krása jde v ruku v ruce s pružností těla. Stačí si pár minut týdně zacvičit osvědčené Kegelovy cviky, k posílení pánevního dna. A k tomu ti pomůžou právě Venušiny kuličky.
 
Jak a kdy cvičit?
Cvičit můžeš i bez Venušiných kuliček pro začátek, to je jen více zacílené stahování pánevního dna. Osobně si myslím, že stejně tak, jak jde dívka poprvé ke gynekologovi, tak v tu chcíli by už měla mít své Venušiny kuličky a začít cvičit. Čim dřív, tím líp. Sblíží se tak se svým tělem, se svými intimními částmi a hlavně i se svou vagínkou.
 
Stačí ti cvičit 2 - 3x týdně pár minut, pokud začneš cvičit a stahovat pánevní dno bez kuliček.Stahovat a povolit, můžez začít 3 série s 10 opakováními a poslupně si opakování přidávat.
 
S Venušinými kuličkami nejlépe 1 - 2 hodinky. S nimi je dobré procvičovat např. při úklidu nebo lehčím cvičení, kdy si je zavedeš dovnitř a tvoje vagínka už si i sama cvičí tím, že se je tam snaží udržet. V začátku si můžeš dát taky 3 série s 10 opakováními a pak už nechat jen docvičit tvou vagínku.
 
Pro začátek si vybereš jednu kuličku nebo 2 spojené ve větší gramáži a délkou cvičení a zkušenostmi si postupně zmenšuješ jejich velikost a vybíráš si lehčí. Ty později tvá vagínka lehce udrží.
 
Kegelovy cviky zavedl americký gynekolog Arnold Kegel v roce 1948, proto se nazývají jeho jménem. Původně byly zacíleny jen pro ženy po porodu. Postupem času se zjistilo, že prospívají k prevenci různých zdravotních obtíží, tak se doporučují jako cvičení dívkám i ženám v každém věku. Nemluvě o tom, že se zjistilo, že přispívají i ke zlepšení sexuálního života.
 
Pravidelné cvičení Kegelových cviků ti pomůže v mnoha ohledech v životě. Posilování pánevního dna je pro ženů důležité, protože potřebuje být v pohodě se svou vagínkou, je teď jedno, jak jí říkáš :D Vy dvě když budete spolu v souladu, budete v pohodě. Tím budeš mít v pohodě život i budeš pohodově prožívat svou menstruaci - periodu, své poslání ženy. Pečuj o sebe i o svou vagínku a uspokojujte se, kdykoli to jde, ať při milování s partnerem nebo sama se sebou.
 
Proč cvičit? Co ti zajistí pravidelné procvičování:
 
  • lepší prožitek při milování, delší a intenzivnější orgasmus
  • elasticitu pánevního dna, prevenci poranění při porodu, když budeš přivádět na svět své miminko
  • prevenci inkontinence, neboli nežádoucího úniku moči, možné následnky povolení svalů pánevního dna a následky porodu
 
Mrkni na video, s mým představením Venušiných kuliček. Doporučuji ti si vybrat tyto dva produkty a božsky se s nimi hýčkat:
 
  • Chceš mít cvičení víc pod kontrolou? Tak vyzkoušej s kuličkami z designerského studia Gvibe G-Balls2 App, s appkou, která tě motivuje a cvičí s tebou. #sexfitnesscouching
 
 
Věřím, že ať už si vybereš jedny nebo druhé. Buď v pohodě, pečuj o sebe a buď krásná sama v sobě. Jsi žena a to je tvé poslání. Když jsi naplněná a spokojená sama v sobě, pak je s tebou v pohodě celý svět :D
 

 

Objednat si své kuličky můžeš kliknutím zde :)

Enjoy your Goddess Fitness Training ;)

 
Andrea Sofie
 
Sleduj mě na FB a Instagramu Ó.Můj.Bože

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení