V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

Girls' Shopping Guide: Jak si vybrat - Venušiny kuličky

"Must have" každé slečny a ženy jsou Venušiny kuličky, neboli Geisha balls.


To je to, co už ti dávno měl říct tvůj gynekolog. A pokud to tak neučinil, tak to v zájmu ženskosti napravuji :D

Krása jde v ruku v ruce s pružností těla. Stačí si pár minut týdně zacvičit osvědčené Kegelovy cviky, k posílení pánevního dna. A k tomu ti pomůžou právě Venušiny kuličky.
 
Jak a kdy cvičit?
Cvičit můžeš i bez Venušiných kuliček pro začátek, to je jen více zacílené stahování pánevního dna. Osobně si myslím, že stejně tak, jak jde dívka poprvé ke gynekologovi, tak v tu chcíli by už měla mít své Venušiny kuličky a začít cvičit. Čim dřív, tím líp. Sblíží se tak se svým tělem, se svými intimními částmi a hlavně i se svou vagínkou.
 
Stačí ti cvičit 2 - 3x týdně pár minut, pokud začneš cvičit a stahovat pánevní dno bez kuliček.Stahovat a povolit, můžez začít 3 série s 10 opakováními a poslupně si opakování přidávat.
 
S Venušinými kuličkami nejlépe 1 - 2 hodinky. S nimi je dobré procvičovat např. při úklidu nebo lehčím cvičení, kdy si je zavedeš dovnitř a tvoje vagínka už si i sama cvičí tím, že se je tam snaží udržet. V začátku si můžeš dát taky 3 série s 10 opakováními a pak už nechat jen docvičit tvou vagínku.
 
Pro začátek si vybereš jednu kuličku nebo 2 spojené ve větší gramáži a délkou cvičení a zkušenostmi si postupně zmenšuješ jejich velikost a vybíráš si lehčí. Ty později tvá vagínka lehce udrží.
 
Kegelovy cviky zavedl americký gynekolog Arnold Kegel v roce 1948, proto se nazývají jeho jménem. Původně byly zacíleny jen pro ženy po porodu. Postupem času se zjistilo, že prospívají k prevenci různých zdravotních obtíží, tak se doporučují jako cvičení dívkám i ženám v každém věku. Nemluvě o tom, že se zjistilo, že přispívají i ke zlepšení sexuálního života.
 
Pravidelné cvičení Kegelových cviků ti pomůže v mnoha ohledech v životě. Posilování pánevního dna je pro ženů důležité, protože potřebuje být v pohodě se svou vagínkou, je teď jedno, jak jí říkáš :D Vy dvě když budete spolu v souladu, budete v pohodě. Tím budeš mít v pohodě život i budeš pohodově prožívat svou menstruaci - periodu, své poslání ženy. Pečuj o sebe i o svou vagínku a uspokojujte se, kdykoli to jde, ať při milování s partnerem nebo sama se sebou.
 
Proč cvičit? Co ti zajistí pravidelné procvičování:
 
  • lepší prožitek při milování, delší a intenzivnější orgasmus
  • elasticitu pánevního dna, prevenci poranění při porodu, když budeš přivádět na svět své miminko
  • prevenci inkontinence, neboli nežádoucího úniku moči, možné následnky povolení svalů pánevního dna a následky porodu
 
Mrkni na video, s mým představením Venušiných kuliček. Doporučuji ti si vybrat tyto dva produkty a božsky se s nimi hýčkat:
 
  • Chceš mít cvičení víc pod kontrolou? Tak vyzkoušej s kuličkami z designerského studia Gvibe G-Balls2 App, s appkou, která tě motivuje a cvičí s tebou. #sexfitnesscouching
 
 
Buď v pohodě, pečuj o sebe a buď krásná sama v sobě. Jsi žena a to je tvé poslání.
Když jsi naplněná a spokojená sama v sobě, pak je s tebou v pohodě celý svět :D
 

 

Enjoy your life & Enjoy to be a woman ;)

 

Andrea Sofie

Průvodce na cestě k poznání

 

 

 

Zpět do obchodu