Prožijte si svou sexualitu laskáním

Milování a laskání partnerů jazykem navzájem je vzájemný dar. Je to požitek i příjemný prožitek pro oba partnery. Sdílí se jako nádherná energie v sexuálním propojení.

Orální sex se poskytuje při touze jej dávat, která vychází z každého partnera. Touha dávat tento prožitek při milování, tady a teď. Orální laskání není formou něco za něco nebo jako zavděčení.

A to je ta nádherná hlavní síla a přínos sexuální energie orálního sexu.

Pokud tvá partnerka k tomu ještě nemá moc pozitivní vztah, je potřeba tomu dát čas. Až bude připravena sama za sebe ti přes společné milování poskytne toto laskání, tak se to stane. A bude to pro tebe neskutečný zážitek. Ta nádhera vyplývá z toho, že to nejsou strojené, automatizované pohyby rukou a jazykem. To co spontálně vyplyne z jejího nitra, orální laskání spojené s touhou si vychutnat a zároveň prožít v propojení hluboký prožitek bude opojný pro vás oba.

To co jí může pomoci v začátcích pochopit, jaké prožitky při oráním sexu probíhá v tvém tělě, ve tvém penisu a jeho okolí může být sexuální pomůcka. Dovol  a nech své partnerce vyzkoušet některé z nich, které ti pomohou rozvibrovat podobné, upgradované prožitky jako při orálním sexu. V tomto případě mám vyzkoušenou sexuální pomůcku Fun Factory Manta. Můžete se společně podívat na to, jak jsem jí popsala i na mou recenzi na youtube.com v jejím odkaze.

 

A překvapením pro vaše partnerské hrátky je i prožitek, který Fun Factory Manta rozvibruje na klitorise partnerky. Nechte se překvapit ;)

Trpělivost růže přináší, a v případě orálního sexu při tom vyšším sexuálním parntreském propojení, i nadpzemské prožitky.

 

Užívejte si a poropojujte se v krásné sexuální energii.

 

Andrea Sofie

Intimity & Sex edukátorka a konzultantka

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení