Prožijte si svou sexualitu laskáním

Milování a laskání partnerů jazykem navzájem je vzájemný dar. Je to požitek i příjemný prožitek pro oba partnery. Sdílí se jako nádherná energie v sexuálním propojení.

Orální sex se poskytuje při touze jej dávat, která vychází z každého partnera. Touha dávat tento prožitek při milování, tady a teď. Orální laskání není formou něco za něco nebo jako zavděčení.

A to je ta nádherná hlavní síla a přínos sexuální energie orálního sexu.

Pokud tvá partnerka k tomu ještě nemá moc pozitivní vztah, je potřeba tomu dát čas. Až bude připravena sama za sebe ti přes společné milování poskytne toto laskání, tak se to stane. A bude to pro tebe neskutečný zážitek. Ta nádhera vyplývá z toho, že to nejsou strojené, automatizované pohyby rukou a jazykem. To co spontálně vyplyne z jejího nitra, orální laskání spojené s touhou si vychutnat a zároveň prožít v propojení hluboký prožitek bude opojný pro vás oba.

To co jí může pomoci v začátcích pochopit, jaké prožitky při oráním sexu probíhá v tvém tělě, ve tvém penisu a jeho okolí může být sexuální pomůcka. Dovol  a nech své partnerce vyzkoušet některé z nich, které ti pomohou rozvibrovat podobné, upgradované prožitky jako při orálním sexu. V tomto případě mám vyzkoušenou sexuální pomůcku Fun Factory Manta. Můžete se společně podívat na to, jak jsem jí popsala i na mou recenzi na youtube.com v jejím odkaze.

 

A překvapením pro vaše partnerské hrátky je i prožitek, který Fun Factory Manta rozvibruje na klitorise partnerky. Nechte se překvapit ;)

Trpělivost růže přináší, a v případě orálního sexu při tom vyšším sexuálním parntreském propojení, i nadpzemské prožitky.

 

Užívejte si a poropojujte se v krásné sexuální energii.

 

Andrea Sofie

Intimity & Sex edukátorka a konzultantka

 

Zpět do obchodu