Rozkoš v ložnici s nejluxusnějšími sexuálními hračkami

Dovedete si představit rozkoš v podobě platiny, diamantů a perel, které se dotýkají vaší pokožky na těch nejintimnějších místech?

Tyto prožitky nejvyššího stupně luxusu, které si běžný smrtelník myslím ani neumí představit, přináší vibrátor Pearl Royale. Je vyroben z ryzí platiny, 70karátových bílých diamantů, vzácných růžových diamantů, safírů a perel. Jeho cena se odhaduje na 1,8 milionu, čímž je aktuálně nejdražší sexuální hračkou na světě. Je k vidění exkluzivně v ACCA Gallery Beverly Hills v rámci the Erotic Exhibition. Byl navržen jako designový kousek umělcem Colinem Burnem.

Na takový zázrak nestačí jen fotka, tak vám zde vkládám link na video, kde si tuto nejdražší a zároveň nejluxusnější sexuální hračku prostě vychutnejte :)

Pokud se spokojíte s rozkošnými pocity jen v podobě horkého nebo ledového doteku, tak to si jistě vyberete luxusní vibrátor INEZ od značky Lelo.

Stačí se jen rozhodnout, do čeho chcete investovat do rozkoše nebo užitku? Je libo nové auto nebo luxusní vybrátor? Pohybujeme se v ceně kolem 300 000 Kč :D

Nevěříte? Představuji vám zlatého mazlíčka - vibrátor INEZ.

 Snímek obrazovky 2021-03-07 v 10.18.35

Je potažený vrstvou 24karatového zlata a můžete si jej pořídit i na našem trhu za přibližně 300 000 Kč. K jeho proslavení přispěla herečka Gwyneth Paltrow. Zařadila jej na seznam „neobyčejných sexuálních hraček“.

Jaké pocity asi umí přinášet svým zlatým povrchem v kombinaci s vibračními programy?

 

A teď je čas vrátit se zpátky na zem a ještě přímo do naší země. Co se dát rozmazlit luxusním mazlíčkem, který má víc programů než stihnete za půl života vyzkoušet a je z dílny české designerky Anny Marešové?

Tak mrkněte na něj, představuji vám Vibrátor Whoop.de.doo a rovnou se s ním nechejte po nákupu hýčkat. Vžyť v porovnání se světovými hračkami, stojí jen pár kaček a můžete jej mít i s osobním věnováním ;)

 

Přeji krásné dny plné luxusních potěšení :)

 

Andrea Sofie

Intimity & Sex Edukátorka

 

Zpět do obchodu