Satisfyer Gspot Rabit - představení a použití

Přístroj Satisfyer G-spot Rabbit přináší možnost zažít intenzivní orgasmus během pár minut.

Je zacílen na klitoris a s vnitřním užitím vibrační části zacílení na bod G. Můžeš sním zažít prožitek dvou orgasmů naráz.

 

S oválnou silikonovou hlavicí, zajistí podtlakovou masáž a stimulaci vašeho klitorisu.

Funce přístroje:

Display je podsvícení, umožňuje tak snadné, diskrétní využití i večer nebo v noci. 

Pro start je nutné stisknout krátce na cca 2 sekundy malé tlačítko níže na rukojeti. Silikonovou hlavici položte na klitoris  a postupně začnete pociťovat rozlévající se příjemné pocity podtlakem. Intenzitu si můžete přidávat podle potřeb. 

Doporučení: je pohodlnější si před použitím dojít na malou. Začínejte s nejnižší intenzitou, až si na ni zvyknete, můžete postupně zvyšovat.

 

Čistění:

Přístroj je 100% voděodolný, můžete jej namáčet i využívat ve sprše nebo vaně. i oplachovat vodou.

Pro dokonale higienické čištění je doporučeno čištění speciálními desinfekcemi pro erotické pomůcky (sex toy cleaner). V našem e-shopu jej nakoupíte na tomto odkaze. Po opláchnutí vodou, stačí desinfekci nastříkat a nechat 2 - 5 minut působit a jednoduše otřít bavlněnou nebo papírovou utěrkou a uložit hračku zpět do obalu nebo na její místo ve vašem hnízdečku. Tato pravidelná péče a čištění prodlužuje tvanlivost a funkčnost přístroje.

Skladování:

Uskladněte mimo dosha přímého slunečního světla a teplot vyšších než pokojových. Mezi hračkami udržujte dostatečné místo a skladujte je v bezprašném místě.

 

Materiál: lékařský silikon, ABS, satenová úprava

Nabíjení: 

Před prvním použitím je potřeba přístroj plně nabít, první nabíjení může trvat cca 3 hodiny.

Přístroj má Li-Ionovou baterii s dlouhou životností při opakovaném nabíjení. Pro delší životnost baterie je vhodnější nabíjet přístroj, až když je téměř vybitý.

Nabíjení je technologií Click´n ´charge s USB portem. Pomůcka se nabíjí cca 2,5 hodiny. Funkčnost přístroje po plném nabití je 30 minut.

 

V případě potřeby se přístroj restartuje zmáčknutím on/off tlačítka na 5 sekund. Pro potřebu dotazů k funkčnosti nebo vyřízení reklamací, kontaktujte, prosím, výrobce Satisfyer na e-mailu: service@satisfyer.com.

Vyřazení vysloužilého přítroje:

Stejně jako ostatní elektrické přístroje, patří tato erotická pomůcka do elektroodpadu. Můžete ji vhodit do speciálních kontejnerů určených pro elektroodpad.

Další upozrnění při používání této erotické hračky:

 • Při používání se může hračka přiměřeně zahřívat.
 • Pro nabíjení používejte pouze originální napájecí kabel, který je součástí pomůcky.
 • Přístroj nepoužívejte, pokud máte na klitorisu nebo kolem speciální piercing nebo jiné šperky.
 • Přístroj nepoužívejte, pokud máte na genitáliích poraněnou tkáň. V případě diskomfortu při používání  přestaňte jej používat v daný okamžik.
 • Uchovávejte pomůcku mimo dosah dětí.Pomůcka není zdravotní pomůcka.
 • Pokud byl přístroj skladován při výkyvech teplot (horko-chlad) uchovejte je při pokojové teplotě několik hodin a až následně opět používejte.
 • Pokud začne být přístroj nezvykle horký nebo vidíte na něm značné známky poničení povrchu či materiály, nepoužívejte je nebo jej vypněte.
 • Nevhazujte přístroj do otevřeného ohně.
 • Nesnažte se přístroj násilím nebo ostrými předmměty poškodit nebo se dostat dovnitř.
 • Nepokládejte platební karty poblíž elektrického přístroje, hrozí zmagnetování.
 • Nepoužívejte pomůcku, když jí nabíjíte. Nabíjejte ji na bezpečném a suchém místě, abyste zabránili případnému poškození.
 • Po nabití vždy vyjměte ze zásuvky nabíjecí kabel.
 • Nepoužívejte pomůcku na klitorise déle než 15 minut na jedno použití.

 

Objednat si svého mazlíčka můžeš kliknutím zde :)

 

Zpět do obchodu