Vážně se dá při sexu hubnout?

Často se mě ženy a dívky ptají, jak to dělám, že mám pořád tak skvělou postavu. No já to prostě mám ráda, mám ráda sex, a tak se se svým partnerem miluji kdekoli a kdykoli máme chuť. Je už dávno dokázané, že přitom prostě spalujete kalorie, ať chcete nebo ne :D Nemluvě o tom, že často skončíte v pozicích, které jsou celkem náročné, až akrobatické. To prostě i tu postavu při těchto hrátkách zpevňujete.

Dali mi za pravdu i vědci ve své studii z Université du Québec à Montréal in Canada.

Dokonce nám tam přesně napočítali, kolik kalorií spalují muži i ženy při milostných hrátkách. V průměru jsou na tom muži lépe se 101 kaloriemi, oproti ženám, které při sexu spalují průměrně 69 kalorií. To by mě tedy zajímalo, jak ty studie probíhaly :D

Tak skočte na to ;)

A víte, že vám tyto partnerské hrátky přináší i další výhody pro spokojený partnerský život? Koukněte na další výsledky výzkumů, které jsou vlastně jasné jako facka:

  • Partneři s častým sexuálím životem o sebe více dbají, protože se chtějí cítit přitažlivější.
  • Vaše chůze je svižnější, další spalování kalorií a máte při ní správné držení těla.
  • Při sexuální aktivitě se vám vyplavují hormony štěstí - endorfiny, které nám navazují i na to, že tolik nepociťujete hlad a nemáte žádný důvod se přejídat, jak by tomu bylo, když jste nespokojení a znudění.

Teď už jsem Vás rozhodně přesvědčila, ne? :D

Tak jen do toho, uživejte si. 

 

Hledáte hračky, které okoření vaše hrátky?Co třeba vyzkoušet originální český vibrátor i s věnováním ;)

Ráda poradím s výběrem pro vaše intimní a hubnoucí chvilky ať už s partnerem nebo při soukromých hrátkách.

Carpe Diem

Andrea Sofie

Zpět do obchodu