Vážně se dá při sexu hubnout?

Často se mě ženy a dívky ptají, jak to dělám, že mám pořád tak skvělou postavu. No já to prostě mám ráda, mám ráda sex, a tak se se svým partnerem miluji kdekoli a kdykoli máme chuť. Je už dávno dokázané, že přitom prostě spalujete kalorie, ať chcete nebo ne :D Nemluvě o tom, že často skončíte v pozicích, které jsou celkem náročné, až akrobatické. To prostě i tu postavu při těchto hrátkách zpevňujete.

Dali mi za pravdu i vědci ve své studii z Université du Québec à Montréal in Canada.

Dokonce nám tam přesně napočítali, kolik kalorií spalují muži i ženy při milostných hrátkách. V průměru jsou na tom muži lépe se 101 kaloriemi, oproti ženám, které při sexu spalují průměrně 69 kalorií. To by mě tedy zajímalo, jak ty studie probíhaly :D

Tak skočte na to ;)

A víte, že vám tyto partnerské hrátky přináší i další výhody pro spokojený partnerský život? Koukněte na další výsledky výzkumů, které jsou vlastně jasné jako facka:

  • Partneři s častým sexuálím životem o sebe více dbají, protože se chtějí cítit přitažlivější.
  • Vaše chůze je svižnější, další spalování kalorií a máte při ní správné držení těla.
  • Při sexuální aktivitě se vám vyplavují hormony štěstí - endorfiny, které nám navazují i na to, že tolik nepociťujete hlad a nemáte žádný důvod se přejídat, jak by tomu bylo, když jste nespokojení a znudění.

Teď už jsem Vás rozhodně přesvědčila, ne? :D

Tak jen do toho, uživejte si. 

 

Hledáte hračky, které okoření vaše hrátky?Co třeba vyzkoušet originální český vibrátor i s věnováním ;)

Ráda poradím s výběrem pro vaše intimní a hubnoucí chvilky ať už s partnerem nebo při soukromých hrátkách.

Carpe Diem

Andrea Sofie

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení