Shutran posilující směs esenciálních olejů 15 ml

Shutram je směs olejů, která se stane tvým druhým JÁ, posílující a inspirativní směs určená pro podporu mužských energií

Na dotaz
Kód: 31
Značka: Young Living
3 208 Kč
Kategorie: Jsem Bůh
obsah: 15 ml
složení: 100% čistý esenciální olej
Shutran
ZDARMAZDARMA

Probuďte v sobě mužský potenciál a podpořte svou přitažliivost pro ženy, kterou přináší tato esence Shutran. Staňte se neodolatelným ve své přirozenosti.

Shutran je posilující směs esenciálních olejů určená speciálně pro muže, která neobsahuje žádné syntetické látky. . Posiluje jejich pocit mužnosti a sebevědomí. Inspirující vůně směsi Nejčastější použití esence Shutran je stejně jako kolínská voda. Má osvěžující a nabuzující účinky na tělo i mysl.

Směs Shutran je stořena speciálně pro muže a pouhých pár kapek denně postačí, abyste zvládli cokoli, co se vám může zdát obtížné :)

Možnosti aplikace:

  • rozptýlení ve vzduchu difuzérem
  • aplikujte na dlaň levé ruky, rozetřete a rozvoněnou esenci vdechujte z dlaní
  • aplikujte na dlaň levé ruky a rozetřete na zápěstí nebo třeba na zátylek a čelo zároveň
  • při aplikaci se nechte vést signály těla

 Důležité upozornění: Po aplikaci na kůži, se chráňte před přímým slunečním zářením.

 

Složení:

Skládá pouze z čistých esenciálních olejů, zejména z esenciálního oleje ze smrku pichlavého (Idaho), vyráběného exkluzivně pouze společností Young Living. Olej z větví/jehličí/dřeva smrku pichlavého z Idaha (Picea Pungens), olej z listů obaleně (Ocotea Quixos), olej z cypřišku tupolistého (Chamaecyparis Obtusa), olej z květů ylang ylang (Cananga Odorata), olej ze semen koriandru (Coriandrum Sativum), olej z květů davany (Artemisia Pallens), olej z cedrového dřeva (Cedrus Atlantica), olej z kůry citronu (Citrus Limon), olej z levandule (Lavandula Angustifolia), olej ze smrku černého Northern Lights (Picea mariana)

Máte další dotazy, přejete si individuální poradenství?
Zde jsou kontakty na mou kamarádku Vlastu, která s esencemi aktivně pracuje při svých terapiích:
https://vlast-in.webnode.cz