Whoop.de.doo vibrátor classic

inovativní vibrátor Whoop.de.doo vibrátor classic, z designerské dílny Anna Marešová designers s.r.o., navíc skvělá volba jako dárek s možností originálního láskyplného vzkazu

za 3-5 dní u vás
Kód: 4
Značka: Whoop.de.doo
6 480 Kč
Kategorie: Jsem Bohyně
Záruka: 2 roky
motorky: 3
vodotěsnost: 100%
materiál: 100% lékařský silikon
vibrační programy: 3: Easy Baby, Wave, Oh my Whoop!
varianty vibrací: až 105 ;)
vibrator 1
ZDARMAZDARMA

Whoop·de·doo vibrátor classic nabízí jedinečnou verzi klasického vibrátoru. Disponuje samostnými třemi vibračními motorky, které poskytují velmi intenzivní vibrace nebo naopak velmi klidné a jemné vibrace po celé jeho délce. Díky unikátní technologii je vibrátor zcela flexibilní a dokáže se tak velmi dobře přizpůsobit ženskému tělu.

Kombinace intenzity, rychlosti a tři motorů vás neskutečně rozmazlí až 105 variantami vibrací. Úplná pecka je, že vibrátor Whoop.de.doo disponuje pamětí pro vaše poslední rozvibrované potěšení. Až jej znovu zapnete, znovu vás s ním přivítá a připomene poslední intenzivní prožitek.

Nabíjení:

Inovativní technologie dobíjení Click'n'Charge. Před prvním použitím hračku zcela nabijte! Akumulátor tím získá maximální životnost a výdrž.

 

Pro péči a dlouhodobou výdrž vaší sexuální hračky v lepší kondici doporučuji desinfekci SexToy Cleaner. U ní naleznete i správný návod pro čištění sexuální hračky.

Porovnání vibrátorů 3 značek: Gvibe, Fun Factory, Whoop.de.doo

Příběh vibrátoru Whoop.de.doo - nové dimenze ženského uspokojení

Tohle je mazlíček - recenze na Whoop.de.doo vibrátor classic