V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

Být sám sebou. Toto jsem já, toto jsou mé prožitky.

Vědět, kdo jsem je asi jedna z těch prvních otázek, na které si spousta lidí neumí odpovědět ani ve zralém věku.

Když vrátíme naše myšlenky do dětství, je nutné se zeptat sám sebe. V jakém tělě jsem?


Tělo se schranka, diky které prožíváme naše každodenní kroky touto zkušenosti v hmotě. Zní to ulítle? Když se poprvé nadechneme, oživíme tohle tělo tím kým jsme doopravdy. Zapomínáme a celý život si rozpomínáme na to, že jsme duchovní bytosti. Tělo je tedy chrám, díky kterému jsme si sem přišli prožít vše, co je hmatatelné. Prožitky těla, jsou něco, co nelze ošidit, jako mysl. A právě to tělo předurčuje do určitého smyslu i naše poznání bytí sám sebou.


Mužské tělo má v sobě více látek, které stimulují naší touhu po naplnění podstaty tzv.přežití. Stimulace sexuálních orgánů a jeho energetický náboj jsou hlavními body této snahy o pokračování rodu. Až primitivní se dneska může zdát touha může oplodinit. / “zaseci sémě”. Ale bez funkčnosti těla tahle touha a snaha bude k ničemu. Zůstane u prázdného “stříkání “a všemi toužebně očekávaná ejakulace, bude jen výplodem pohybu se sexuálními orgány.

Dnešní snahy o depopulaci lidské společnosti, jsou právě směrovány k tomu, aby muži byli neplodní. Uvedomeni si péče o své fyzické tělo, pak může vše zvrátit a ozdravit funkčnost mužskych pohlavních orgánů. Prožitky, které si v těle můžeme následně prožít spojené s poznáním své vlastní identity jsou úžasné.
První mokré sny a touha těla o probuzení z chlapeckého, dětského těla do těla zralého mladého muže, jsou pro spoustu mladíků ještě pořád tabu. Není důvod se křižovat a říkat slova svých rodičů a nebo těch jenž v masturbaci, či prohlížení si svých vlastních genitálií, spatrujují něco nemorálního či zakázaného. Věřte, že nic co by mělo pohoršovat či dokonce zapuzovat lasku ke svemu tělu v tom není. Jsou to jen zhrzené a kolikrát mýty opředené myšlenky a činy, těch kteří, vlastně nikdy nepřijali své fyzické tělo.

To tělo, jste vy zhmotněni pro tento život, tady a teď. Užívejte si jej. Každé nové poznání je spjato s prožitkem těla, duše a ducha. Tělo se svými smysly nám umožňuje si prožitky ucelit a nabízí nám spoustu aspektů, díky kterým je nás život plný a vždy obohacován něčím novým.

 

Marek Mikulka
psychosomatik, holistik

www.cesta-k-sobe799.webnode.cz

Zpět do obchodu