Jak vše začalo s večírky a pokračuje e-shopem

Pojďme spolu rozvibrovat partnerské vztahy

Intimita a sexualita skrývá mnohá tabu a nezodpovězené otázky. Sama jsem dlouho nevěděla, jak nalézt to pravé ořechové. Začala jsem se proto pronikat do světa hraček pro dospělé, jezdila jsem na veletrhy intimních pomůcek a vzdělávala se na přednáškách sexuologů. Hledala jsem, co je v partnerství důležité. Po čem touží ženy a po čem muži. A je čas vše sdílet, proto vznikl projekt zábavné večírky v roce 2015. Troufám si říct, že už vím hodně o sexu a nebojím se o něm mluvit :D

Od nápadu k projektu Zábavné večírky?

Vše začalo v létě 2015 nabídkou spoluprace s erotickým obchodem, který chtěl rozjet Party pro zákazníky - ukázky intimních pomůcek spojené s jejich prodejem. K tomuto účelu byla připravena speciální marketingová řada Royal Party.

Nalezly jsme propojení s jejich zaměstnankyní Monikou a začaly jsme společně připravovat v myšlenkových mapách projekt: Royal Party.

Přehled, jak vypadaly naše začátky na setkáních s holkama a co vše jsme v začátku nabízely se můžete podívat v tomto online příběhu. Naše cesty se za rok oddělily, když Monika začala svou očekávanou mateřskou a já jsem se rozhodla pokračovat v projektu večírků sama.

Potřebovala jsem vše přeladit na svou notu. Chtěla jsem pro holky, pro muže a partnerské páry připravit více zábavy a přinášet více osvětu v intimních pomůckách - kráčkách pro dospělé pro spokojené vztahy a plnohodnotné sexuální propojení. Chtělo to více šťávy! Podpořit partnerské páry v intimních hrátkách, objevování nových prožitků, které vyhovují oboum parnterům. Užívat si, propojit partnerské soužití a okořenit si postelové hrátky.

Chodila jsem na další přednášky, začala testovat sexuální pomůcky různých značek a přemýšlela jsem, jak to vše propojit. Chtěla jsem pomoci ženám stát se bohyněmi sexu a mít spokojený partnerský život. Chtěla jsem podpořit muže, aby chtěli sdílet vše s lehkostí a otevřeností se svou slečnou, hýčkat si jí a zažívat spolu své sexuální fantazie, propojení a nové společné prožitky. Spolu v objetí a propojení fyzických těl. Věřím, že pravým smyslem života je propojené partnerství ve všech směrech naplněného a spokojeného vztahu.

 

Rozjezd e-shopem, který jsme vytvořili v létě 2020, jsem se rozhodla se svým partnerem tento projekt posunout na náměty zákazníků dál, aby mohli získávat další třešničky na dortu, přinášet jim informace o novinkách, testovat je pro ně, připravit jim recenze a nechat je tak s plným poradenstvím nakoupit rovnou v e-shopu Ó můj Bože.

 

Ráda pomohu, navedu nebo poradím při partnerských i osobních konzultacích. Jsem tady pro vás :)


Jak vám to bude vyhovovat?

Vyberete si dle video recenzí nebo si hračky pro dospělé necháte rozvibrovat na svém večírku?

Jak je libo;) Jaké je vaše přání?

Chcete poznávat a užít si spoustu legrace při popovídání o partnerské intimitě a sexuálitě? Než si dopijete sklenku bublinek, projde vám rukama několik hraček pro dospělé, o kterých se dozvíte vše, co vás zajímá, i o čem jste ani neměli páru :D

Vyberete si svůj večírek:

  • partnerský večírek
  • narozeninová oslava
  • rozlučka se svobodou

Přeji vám naplněný partnerský život :)

 

andrea sofie

Intimity & Sex edukátorka
Profesionální testerka


Jsem vám k dispozici, napište mi na sebe kontakt na e-mail: andrea(zavináč)omujboze.cz a obratem doladíme termín

tvé konzultace nebo programu na večírek.

 

Zpět do obchodu