V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

Cesta k poznání - můj příběh

Pojďme spolu poznávat, to co bylo mnohdy skryto.

Jsem průvodce na cestě k sebepoznání nejen školou mystérií.
 

Zohledňuji vědomosti a souvislosti ze znovuobjevených pramenů poznání pro navýšení našeho kolektivníbo vědomí a posílení síly i potenciálu v každém z nás, k návratu k vlastnímu "Božství".

 

Většinu toho, co učím, jsem se naučila přes vlastní zkušenosti.

Cestu k učení angličtiny jsem si prošla odjezdem do Anglie a zjištěním, že se mohu naučit jazyk svým způsobem, přes témata, která baví mě.

Cestu ke vzdělávání a školení jsem začala nabízet proto, že věřím, že každý se může naučit to co chce. Učím tedy hledat každému jeho studijní dovednosti pro osobní rozvoj. Poznávat své silné stránky a svůj potenciál.

 

Hledáte možnosti práce na sobě? Potřebujete podporu na své cestě? Hledáte průvodce pro své porozumění?

Nabízím konzultace, navedení na cestu osobního vzdělávání i rozšíření obzorů. Při propojení se svými průvodci a bízkými bytůstkami spojujeme navýšení vědomí k sobě samým přes psychosomatiku a healy, astrologii, vonné esence, muzikoterapii, energie, vibrace, homeopatii pro návrat a sílu k sobě - k přírodě.

 

Předávám a navádím k poznání v těchto oblastech:

Pro děti: naučím je učit se podle sebe, zdokonalím v anglickém jazyce, nových dějinách, dějinách Slovanského národa, krásné literatuře. Možnosti studia a osobního rozvoje mimo školu.

Pro mladé lidi: naučit se své možnosti studia, přípravu k maturitě, přípravu pro budoucí povolání, přípravu na VŠ.

Pro dospělé, poznání dle vlastního nastavení: znalosti z nových dějin, souvislosti světového dění a další pro poskládání mozaiky, poznej sebe, miluj sebe a tím nalezneš propojení v partnerství.


Přeji vám naplněný život v poznání :)

 

andrea sofie

 

 

 


Propojit se můžeme přes e-mail: andrea(zavináč)omujboze.cz a obratem doladíme termínv
tvé konzultace.

 

Zpět do obchodu