Ochrana osobních údajů

1. Ochrana osobních údajů

1.1. Prodávající jako provozovatel internetového obchodu www.omujboze.cz  je registrovaným správcem osobních údajů a garantuje bezpečnost zákazníkem poskytnutých dat. Námi spravované osobní údaje jsou zabezpečeny proti zneužití.

Pokud nakupujete jako fyzická osoba, požadujeme při registraci uvést následující údaje:

Jméno a příjmení

Adresu pro fakturaci a dodání zboží

Telefonické spojení

Elektronickou adresu (e-mail)

Pokud nakupujete jako právnická osoba, požadujeme při registraci uvést následující údaje:

Název společnosti (obchodní firma)

Adresu pro fakturaci a dodání zboží

IČO, DIČ

Telefonické spojení

Elektronickou adresu (e-mail)

Ve výše uvedeném rozsahu budou zpracovány Vaše osobní údaje.

1.2. Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem Vaší identifikace jako kupujícího, k realizaci a provedení nezbytných účetních operací a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

1.3. Nákupem v tomto internetovém obchodě souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů prodávajícím k marketingovým účelům. Tento svůj souhlas může Kupující kdykoli bezplatně odvolat (požádat o odstranění některých svých údajů, případně úplné odstranění všech svých údajů z databáze správce), a to na e-mailu: andrea@omujboze.cz.

1.4. Nákupem v internetovém obchodě www.omujboze.cz dáváte souhlas s tím, že prodávající může předávat osobní údaje svých zákazníků za účelem rozesílání obchodních sdělení, řádné přepravy zboží a obdobného účelu třetím osobám, a to poskytovatelům služeb zákaznické podpory a dopravcům.. Prodávající neprodává či nepronajímá osobní údaje ve prospěch třetí strany.

1.5. Kupující má právo na přístup k osobním údajům, má právo na jejich opravu, doplnění, má právo na jejich blokaci, může žádat prodávajícího o vysvětlení a odstranění závadného stavu, a to vše bezplatně na e-mailové adrese zabavne.vecirky@gmail.com O následném postupu bude kupující informován e-mailovou zprávou.

1.6. Ve smyslu ustanovení § 1820 odst. 1) písmeno j) občanského zákoníku sděluje prodávající, že s mimosoudní stížností se spotřebitel může obrátit na kontrolní orgán, kterým je Česká obchodní inspekce. Česká obchodní inspekce vyřizuje mimosoudní stížnosti spotřebitelů způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními předpis.

1.7. Zákazník se může přihlásit k odběru novinek, tedy zadáním e-mailové adresy dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy, za účelem rozesílání obchodních sdělení. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení