V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

Ochrana osobních údajů

1. Ochrana osobních údajů

1.1. Prodávající jako provozovatel internetového obchodu www.omujboze.cz  je registrovaným správcem osobních údajů a garantuje bezpečnost zákazníkem poskytnutých dat. Námi spravované osobní údaje jsou zabezpečeny proti zneužití.

Pokud nakupujete jako fyzická osoba, požadujeme při registraci uvést následující údaje:

Jméno a příjmení

Adresu pro fakturaci a dodání zboží

Telefonické spojení

Elektronickou adresu (e-mail)

Pokud nakupujete jako právnická osoba, požadujeme při registraci uvést následující údaje:

Název společnosti (obchodní firma)

Adresu pro fakturaci a dodání zboží

IČO, DIČ

Telefonické spojení

Elektronickou adresu (e-mail)

Ve výše uvedeném rozsahu budou zpracovány Vaše osobní údaje.

1.2. Výše uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem Vaší identifikace jako kupujícího, k realizaci a provedení nezbytných účetních operací a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi.

1.3. Nákupem v tomto internetovém obchodě souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů prodávajícím k marketingovým účelům. Tento svůj souhlas může Kupující kdykoli bezplatně odvolat (požádat o odstranění některých svých údajů, případně úplné odstranění všech svých údajů z databáze správce), a to na e-mailu: andrea@omujboze.cz.

1.4. Nákupem v internetovém obchodě www.omujboze.cz dáváte souhlas s tím, že prodávající může předávat osobní údaje svých zákazníků za účelem rozesílání obchodních sdělení, řádné přepravy zboží a obdobného účelu třetím osobám, a to poskytovatelům služeb zákaznické podpory a dopravcům. Prodávající neprodává či nepronajímá osobní údaje ve prospěch třetí strany.

1.5. Kupující má právo na přístup k osobním údajům, má právo na jejich opravu, doplnění, má právo na jejich blokaci, může žádat prodávajícího o vysvětlení a odstranění závadného stavu, a to vše bezplatně na e-mailové adrese andrea@omujboze.cz O následném postupu bude kupující informován e-mailovou zprávou.

1.6. Ve smyslu ustanovení § 1820 odst. 1) písmeno j) občanského zákoníku sděluje prodávající, že s mimosoudní stížností se spotřebitel může obrátit na kontrolní orgán, kterým je Česká obchodní inspekce. Česká obchodní inspekce vyřizuje mimosoudní stížnosti spotřebitelů způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními předpis.

1.7. Zákazník se může přihlásit k odběru novinek, tedy zadáním e-mailové adresy dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu e-mailové adresy, za účelem rozesílání obchodních sdělení. 

Zpět do obchodu