V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

Dojmy účastníků

výuka angličtiny, AJ koučing - Study Skills

Výuka AJ příprava na maturitu

Andreu jsem si "přivolala", když jsem si před maturitou na začátku roku začala uvědomovat, že je toho všeho moc za tak krátkou chvíli ... stihnu to vše vůbec? Díky Bohu, že jsme to stihly. Andy mi pomohla uspořádat materiály k otázkám, nezahlcovat se zbytečnostmi a prakticky vše procvičit a natrénovat. Veronika P.

 

Andy mi moc pomohla, abych k maturitě po troškách dostudovala začátky AJ, které mi nějak nezapadly. Stihly jsme procvičit gramatiku a Use of English i s procvičením otázek. Děkuji Zuzana N.

 

Výuka AJ, motivace a studium AJ, 3 roky

Když se má dcera odstěhovala do Anglie a já uvažovala že ji navštívím, hledala jsem kurz AJ nebo pravidelnou dlouhodobou výuku s osobním nastavením. Andrea se mi neskutečně věnovala a já si postupně odbourala všechny bloky stylu: angličtinu se nikdy nenaučím :)  Měla jsem s ní obrovskou motivaci k učení AJ, protože mě to bavilo. Naše společná výuka trvala 3 roky.
Děkuji :) Lea

 

Výuka AJ, motivace a studium AJ, 6 let (ze ZŠ až na VŠ)

Andrea, I am very happy that I know you. 🙏

You are the most motivated person I have ever meet. I don't know any people who are interested in so much things, as you. 

You will be always the best teacher for me. In many ways you are an example to me.  🙏 Thank you❤️  Diana S.

 

 

 

 

průvodce - osobní rozvoj

Jako průvodce osobního rozvoje, děkuji velice za vaši zpětnou vazbu :)

 

Lektorka je lektorka s velkým L.Jana B.

Andrea bola velmi prijemna, obzvlast sa mi pacilo prepojenie celeho workshopu aj s osobnymi skusenostami, situaciami z jej zivota. Martin D.

Profesionální žena, hezký projev a vystupování. Karolina Č.

Andrea je nadšená, kreativní a moc výtečná lektorka. Na kurzu vytvořila příjemné hřejivé prostředí, což moc oceňuji. Dalibor N.

Paní Andrea Peloušková je velmi příjemná sebevědomá špičková lektorka. Setkání s ní mi bylo přínosem. Marie J.

 

workshop myšlenkových map

workshop využití myšlenkových map

"Prax, prax... velmi sa mi pacili prakticke casti workshopu, a urcite aj teoria bola prinosom. Osobne vidim prinosom najma v tom, ze cloveku to moze otvorit nove pohlady na pouzivanie MM ako sucast kazdodenneho zivota, da sa to prakticky vyuzit pri mnohych cinnostiach... planovani, triedeni dat a celkovo k lepsiemu zapamataniu mnohych veci v kombinacii s vizualnou strankou MM." Martin D.

"Užitečná skupinová práce a postřehy, zajímavý kurz a téma užitečné pro každého." Karolína Č.

"Kurz mi pomohl najít uplatnění Map v běžném životě - jako formu, jak můžu myšlenkové mapy využívat jako přehledný a rychle zmáknutý TODO list na týden. Inspiroval jsem se taky představováním se v kolektivu pomocí barev a obrázků a jejich výhodou v zapamatování si jmen, profesí a zájmů druhých." Dalibor N.

 

"Musím Vám říct, Andreo, že jsem od semináře přešel na myšlenkové mapy, plánuji si podle nich i denní harmonogram, a jsem velmi spokojený a nadšeny. Mám jasno! Váš seminář mě nakopl! Je to super! :)"  Radek H.

 

"Ahoj Andreo, díky .-) Bylo to skvělé hned ráno jsem měl schůzku tak  jsem to opět aplikoval v nové formě a  opět nadšení .-)" Kamil N.

 

 

 

workshop využití myšlenkových map v HUBu

Workshop využití myšlenkových map v HUBu
červen 2017


Velice přínosný, určitě to ve své práci i běžném životě využiji. Bylo super vyzkoušet si tvorbu map na konkrétních příkladech.
Olga J.

 

Názor na kurz "Myšlenková mapa - podpořte svou bystrou mysl": Kurz me hodně překvapil. Šel jsem tam s tím, ze uz i mapách vim hodně a ono ne. Dozvěděl jsem se hromadu věci, které mi pomohou s lepšími mapami. Děkuji.
Názor na lektora "Andrea": Andrejka je fakt machr na myšlenkové mapy. Nenapadlo mě že se o jich dá mluvit tak dlouho a s takovým nadšením.
Doporučené změny do příště: "Super, jen tak dále." Tomáš D.

workshop Mind Maps v Uniferu

1. února 2015
reference od Petra B., Comunity Manager at Everyone codes

Paní Andrea vedla v Uniferu workshop o mind mapách.

Velmi oceňuji spoustu možností si mapy prakticky vyzkoušet v různých situacích již během workshopu. 2 hodiny utekly jako voda a mnohem více jsem si uvědomila, kde se mi mapy můžou hodit. Doporučuji její školení :)

Konzultace, tvorba v prezi

2014, osobní konzultace a školení prezi


Andrea upravila moji původní prezentaci do modernější podoby. Svými nápady a nadhledem mi pomohla některé věci změnit nebo doplnit. Mnohem lépe se mi teď prezentuje, ať už přímo před klientem nebo při vystoupení před publikem. Richard K.

 

říjen, 2020, osobní konzultace a školení prezi

"Andreu jsem požádal, aby mě podrobněji seznámila s nástrojem Prezi. Při osobní konzultaci jsem měl možnost pracovat na konkrétní prezentaci. U Andrey oceňuji, že se nejdříve podrobně seznámila s mou představou a následně navrhla konkrétní postup. Zároveň jsem dostal jasná doporučení, kde jsou příležitosti, ale i limity Prezi, ve vztahu k požadovaným výsledkům.
S odstupem času mohu říci, že Andrea svým zájmem o můj výsledek v kombinaci s jejími praktickými zkušenostmi potvrdila, že investice byla mířena správným směrem. Andree přeji mnoho úspěchů v další práci.
Se srdečným pozdravem,
Roman Princ"

 

6 položek celkem
Zpět do obchodu