V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

workshop myšlenkových map

workshop využití myšlenkových map

"Prax, prax... velmi sa mi pacili prakticke casti workshopu, a urcite aj teoria bola prinosom. Osobne vidim prinosom najma v tom, ze cloveku to moze otvorit nove pohlady na pouzivanie MM ako sucast kazdodenneho zivota, da sa to prakticky vyuzit pri mnohych cinnostiach... planovani, triedeni dat a celkovo k lepsiemu zapamataniu mnohych veci v kombinacii s vizualnou strankou MM." Martin D.

"Užitečná skupinová práce a postřehy, zajímavý kurz a téma užitečné pro každého." Karolína Č.

"Kurz mi pomohl najít uplatnění Map v běžném životě - jako formu, jak můžu myšlenkové mapy využívat jako přehledný a rychle zmáknutý TODO list na týden. Inspiroval jsem se taky představováním se v kolektivu pomocí barev a obrázků a jejich výhodou v zapamatování si jmen, profesí a zájmů druhých." Dalibor N.

 

"Musím Vám říct, Andreo, že jsem od semináře přešel na myšlenkové mapy, plánuji si podle nich i denní harmonogram, a jsem velmi spokojený a nadšeny. Mám jasno! Váš seminář mě nakopl! Je to super! :)"  Radek H.

 

"Ahoj Andreo, díky .-) Bylo to skvělé hned ráno jsem měl schůzku tak  jsem to opět aplikoval v nové formě a  opět nadšení .-)" Kamil N.

 

 

 

Zpět do obchodu