Přizpůsob se své periodě a nech se hýčkat

Menstruační perioda, menstruační cyklus, měsíčky nebo jak tomu říkáš hrají důležitou roli ve Tvém životě a ženském poslání.

Ber to jako dar, často nám je to od žen v rodové linii předáno jako něco otravného, nepříjemného nebo až nečistého. Takhle by to ale být nemělo, naopak :)

 

Je to 1/4 každého měsíce, která Ti řídí a ovlivňuje ty další 3. Je to na vlně možností, kdy víš, že můžeš ubrat plyn, zklidnit se, zrelaxovat a hlavně nechat o sebe pečovat a nechat se hýčkat. Tvé ženství plní Tvé poslání a připravuje Tě na dary mateřství a naplňuje ženskostí.

Když sama v sobě najdeš k menstruaci pozitivní přístup, pokud Ti takto nebyl předán, a budeš vděčná, za své ženství a tuto jeho nedílnou součást, budeš mít ráda svou vagínku a hýčkat si ji ještě více v tomto období křehkosti. Budeš se tak zaručeně cítit lépe. Celá Tvá měsíční perioda bude pohodovější, Tvá menstruace bude bezbolestná a bude mít příznivější průběh.

V dalších 4 článcích bych Ti ráda představila jednotlivě každý ze 4 cyklů, abys mohla lépe pochopit své tělo a jako žena se s ním sladit v průběhu Tvé měsíční periody.

 

Třeba Ti příjde vhod i pomocník. Pokud hledáš něco, co by mohlo být Tvým parťákem a průvodcem na Tvé cestě k ženství, tak doporučuji si pořídit Gvibe Balls App - Venušiny kuličky propojené s tréninkovou aplikací jako Tvůj Sex Fitness Couch. Ty Ti pomůžou nejen s procvičováním pánevního dna, ale i s hlídáním Tvé periody v jejich aplikaci a tak se jí snadno přizpůsobit.

Ještě jeden tip navíc, Aplikace je v angličtině, tak si budeš navíc procvičovat a zlepšovat i svůj další rozvoj při studiu anglického jazyka.

 

Hýčkej se a opatruj se Tvá vagínka a Tvé tělo plné ženství Ti to oplatí :)

 

Andrea Sofie

Intimity & Sex edukátorka

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení