V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

Přizpůsob se své periodě a nech se hýčkat

Menstruační perioda, menstruační cyklus, měsíčky nebo jak tomu říkáš hrají důležitou roli ve Tvém životě a ženském poslání.

Ber to jako dar, často nám je to od žen v rodové linii předáno jako něco otravného, nepříjemného nebo až nečistého. Takhle by to ale být nemělo, naopak :)

 

Je to 1/4 každého měsíce, která Ti řídí a ovlivňuje ty další 3. Je to na vlně možností, kdy víš, že můžeš ubrat plyn, zklidnit se, zrelaxovat a hlavně nechat o sebe pečovat a nechat se hýčkat. Tvé ženství plní Tvé poslání a připravuje Tě na dary mateřství a naplňuje ženskostí.

Když sama v sobě najdeš k menstruaci pozitivní přístup, pokud Ti takto nebyl předán, a budeš vděčná, za své ženství a tuto jeho nedílnou součást, budeš mít ráda svou vagínku a hýčkat si ji ještě více v tomto období křehkosti. Budeš se tak zaručeně cítit lépe. Celá Tvá měsíční perioda bude pohodovější, Tvá menstruace bude bezbolestná a bude mít příznivější průběh.

V dalších 4 článcích bych Ti ráda představila jednotlivě každý ze 4 cyklů, abys mohla lépe pochopit své tělo a jako žena se s ním sladit v průběhu Tvé měsíční periody.

 

Třeba Ti příjde vhod i pomocník. Pokud hledáš něco, co by mohlo být Tvým parťákem a průvodcem na Tvé cestě k ženství, tak doporučuji si pořídit Gvibe Balls App - Venušiny kuličky propojené s tréninkovou aplikací jako Tvůj Sex Fitness Couch. Ty Ti pomůžou nejen s procvičováním pánevního dna, ale i s hlídáním Tvé periody v jejich aplikaci a tak se jí snadno přizpůsobit.

Ještě jeden tip navíc, Aplikace je v angličtině, tak si budeš navíc procvičovat a zlepšovat i svůj další rozvoj při studiu anglického jazyka.

 

Hýčkej se a opatruj se Tvá vagínka a Tvé tělo plné ženství Ti to oplatí :)

 

Andrea Sofie

Průvodce na cestě k poznání

 

 

Zpět do obchodu