V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

Co je dobré vědět o ženské periodě - 2. fáze

Buďte v obraze, přináším další povídání o ženské měsíční periodě.

Měsíční cyklus ženy, i když to tak nevypadá, ovlivňuje všechny kolem, ať je to rodina, partneři a partnerky, přátelé i kolegové v práci. 

Po první fází periody, kdy žena zažívá celkový útlum energie, který přináší spuštění menstruace se život zase vrací postupně k normálu.

2. fáze se nazývá dynamická, protože přináší nové akce a celkový přísun energie.

Žena má i prostor se opět otevírat svým snům a představám. Může je opět začít posunovat nebo zcela realizovat, jede na vlně nejvyšší produktivity, zápřahu na plné obrátky.

Je akční a skvěle zvládá veškeré práce, nové nebo rozjeté projekty i jednotlivé úkoly. Její ženská síla zase nabíhá na plné obrátky logiky a řešení a lehčeji si poskládá veškeré dílky k sobě. Jsme rychlé a sebejisté. Může to kolem nás přinášet i pocity netrpělivosti. To jak najíždíme na naše akční cykly, tak kolem nás můžeme někdy ostatní sledovat zpomalené jako hlemýždě.

Spolupracovníci i členové domácnosti mohou v této její fázi pociťovat mírné tlaky z její strany posunovat výkony a řešení, až vyžadovat více produktivity i od nich.

A s tím je potřeba mít trpělivost a případně tuto "sakční ženu" vykázat do správných mezí, protože ostatní to v tu chvíli mají prostě jinak :D

Co by nám, i případně vám, mohlo pomoci se přizpůsobit a hlídat si je přes chytré aplikace. Stejně jako si standardně hlídáme svůj životní styl a fitness life, tak je dobé si je hlídat a uvědomovat si je. Pocity jako: "AHA, teď takto reaguji protože jsem v ... fázi. Jasný, tak to už chápu. Tak se zas uklidníme holka zlatá."

Tak to by mohlo vlastně jednoduše pomoci. Vše se vyladí a i všichni kolem budou v pohodě :D

 

GballApp

 

Přeji pohodové dny :)

 

Andrea Sofie

Průvodce na cestě k poznání

 

Zpět do obchodu