Co je dobré vědět o ženské periodě - 2. fáze

Buďte v obraze, přináším další povídání o ženské měsíční periodě.

Měsíční cyklus ženy, i když to tak nevypadá, ovlivňuje všechny kolem, ať je to rodina, partneři a partnerky, přátelé i kolegové v práci. 

Po první fází periody, kdy žena zažívá celkový útlum energie, který přináší spuštění menstruace se život zase vrací postupně k normálu.

2. fáze se nazývá dynamická, protože přináší nové akce a celkový přísun energie.

Žena má i prostor se opět otevírat svým snům a představám. Může je opět začít posunovat nebo zcela realizovat, jede na vlně nejvyšší produktivity, zápřahu na plné obrátky.

Je akční a skvěle zvládá veškeré práce, nové nebo rozjeté projekty i jednotlivé úkoly. Její ženská síla zase nabíhá na plné obrátky logiky a řešení a lehčeji si poskládá veškeré dílky k sobě. Jsme rychlé a sebejisté. Může to kolem nás přinášet i pocity netrpělivosti. To jak najíždíme na naše akční cykly, tak kolem nás můžeme někdy ostatní sledovat zpomalené jako hlemýždě.

Spolupracovníci i členové domácnosti mohou v této její fázi pociťovat mírné tlaky z její strany posunovat výkony a řešení, až vyžadovat více produktivity i od nich.

A s tím je potřeba mít trpělivost a případně tuto "sakční ženu" vykázat do správných mezí, protože ostatní to v tu chvíli mají prostě jinak :D

Co by nám, i případně vám, mohlo pomoci se přizpůsobit a hlídat si je přes chytré aplikace. Stejně jako si standardně hlídáme svůj životní styl a fitness life, tak je dobé si je hlídat a uvědomovat si je. Pocity jako: "AHA, teď takto reaguji protože jsem v ... fázi. Jasný, tak to už chápu. Tak se zas uklidníme holka zlatá."

Tak to by mohlo vlastně jednoduše pomoci. Vše se vyladí a i všichni kolem budou v pohodě :D

 

GballApp

 

Přeji pohodové dny :)

 

Andrea Sofie

Intimity & Sex edukátorka

Profesionální testerka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení