Co je dobré vědět o ženské periodě - 3. fáze

S čím přichází do ženské periody 3. fáze cyklu, který rovněž ovlivňuje všechny kolem, ať je to rodina, partneři a partnerky, přátelé i kolegové v práci. 

 

3. fáze se nazývá expresivní, jede na vlně 2. dynamické fáze a vede ženu k dalším akcím, které brzy navazují na její opětovné zklidnění. Začíná pomalu klesat potřeba naplnění všech očekávání a dotahování úkolů, nápadů a plánů.

V této fázi je žena svá a plná ženskosti. Čímž, přitahuje pozornost mužů a sama může pociťovat větší sexuální vzrušivost a její srdce je plné lásky, nejradši by se rozdala. Je ve svých pravých ženských energiích: je citlivější, nápomocná, pečující a podporující své okolí. 

Disponuje větší schopností naslouchat a více vnímat své okolí, právě proto, že v této fázi nepotřebuje řešit nic v sobě, je sebevědomá a v pohodě. Je sama sebou, komunikuje, případně argumentuje velice lehce a s nadhledem. To v sobě zahrnuje i lehčí navazování nových kontaktů, propojení, networkingu, hlavně v pracovní oblasti.

Při pracovních schůzkách, poradách a prezentacích má skvělé předpoklady sebevědomé prezentace, umí se prodat jak názorově, tak argumentačně, komunikuje lehce v šírším záběru. Prožívá svůj úspěch a sebeúctu.

Hlídejte si svou fázi cyklu přes chytré aplikace a využijte každé její části pro sebe i své okolí. Budete vše zvládat v pohodě a s přehledem :D

Opatrujte se ve svých energiích, přizpůsobte se svému cyklu a užívejte si svého ženství.

Andrea Sofie
Intimity & Sex Edukátorka

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení