V případě dotazů pro upřesnění se na nás neváhejte obrátit.

Co je dobré vědět o ženské periodě - 3. fáze

S čím přichází do ženské periody 3. fáze cyklu, který rovněž ovlivňuje všechny kolem, ať je to rodina, partneři a partnerky, přátelé i kolegové v práci. 

 

3. fáze se nazývá expresivní, jede na vlně 2. dynamické fáze a vede ženu k dalším akcím, které brzy navazují na její opětovné zklidnění. Začíná pomalu klesat potřeba naplnění všech očekávání a dotahování úkolů, nápadů a plánů.

V této fázi je žena svá a plná ženskosti. Čímž, přitahuje pozornost mužů a sama může pociťovat větší sexuální vzrušivost a její srdce je plné lásky, nejradši by se rozdala. Je ve svých pravých ženských energiích: je citlivější, nápomocná, pečující a podporující své okolí. 

Disponuje větší schopností naslouchat a více vnímat své okolí, právě proto, že v této fázi nepotřebuje řešit nic v sobě, je sebevědomá a v pohodě. Je sama sebou, komunikuje, případně argumentuje velice lehce a s nadhledem. To v sobě zahrnuje i lehčí navazování nových kontaktů, propojení, networkingu, hlavně v pracovní oblasti.

Při pracovních schůzkách, poradách a prezentacích má skvělé předpoklady sebevědomé prezentace, umí se prodat jak názorově, tak argumentačně, komunikuje lehce v šírším záběru. Prožívá svůj úspěch a sebeúctu.

Hlídejte si svou fázi cyklu přes chytré aplikace a využijte každé její části pro sebe i své okolí. Budete vše zvládat v pohodě a s přehledem :D

Opatrujte se ve svých energiích, přizpůsobte se svému cyklu a užívejte si svého ženství.

 

Andrea Sofie

Průvodce na cestě k poznání

 

Zpět do obchodu